Infolinia szpitala
32 605 35 55

Szpital Kolejowy w Katowicach

Informacje i aktualności
OSK aktywnie na pikniku z okazji Narodowego Dnia Powstań Śląskich
20-06-2023
Z radością informujemy, że nasi specjaliści aktywnie uczestniczą w wydarzeniach, podczas których promuje się działania profilaktyczne.

Jeśli zastanawiasz się, jakie działanie jest zarówno skuteczne, jak i oszczędne w trosce o zdrowie, odpowiedź jest jedna: profilaktyka! To właśnie ona odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu naszego zdrowia i zapobieganiu potencjalnym problemom zdrowotnym.

Warto zdawać sobie sprawę, że wiele chorób, jeśli nie zostaną wykryte na wczesnym etapie, może prowadzić do znaczących i nieodwracalnych uszkodzeń w organizmie. Dlatego tak istotne są wszelkie działania, które pozwalają na wczesne wykrycie potencjalnych zagrożeń.

Dziś mieliśmy przyjemność być obecni na Pikniku Rodzinnym z okazji Narodowego Dnia Powstań Śląskich, organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Mimo upału, nasi specjaliści przebadali dziesiątki osób, zarówno dzieci, jak i dorosłych, za co serdecznie dziękujemy:

  • dr n. med. Dariuszowi Ciura, naszemu zastępcy dyrektora ds. medycznych,
  • doktor Annie Szewczyk,
  • naszej optometrystce Wioletcie Herbuś,
  • pielęgniarce Ewie Nieć-Olejniczak.

Nie moglibyśmy tego zrobić bez wsparcia społeczników, którzy malowali buzie, pletli warkoczyki i troszczyli się o samopoczucie najmłodszych. Serdeczne podziękowania również dla administracji Okręgowego Szpitala Kolejowego w Katowicach, na czele z Adamem Trzebinczykiem, za organizację i koordynację całego wydarzenia.

Niech ta piękna inicjatywa stanie się inspiracją dla nas wszystkich, że profilaktyka to klucz do zdrowia i dobrego samopoczucia. Dziękujemy także Marszałkowi Jakubowi Chełstowskiemu oraz Urzędowi Marszałkowskiemu za zaproszenie i możliwość wspólnego działania na rzecz zdrowia i dobra innych.


Piknik z okazji Narodowego Dnia Powstań Śląskich Piknik z okazji Narodowego Dnia Powstań Śląskich Piknik z okazji Narodowego Dnia Powstań Śląskich Piknik z okazji Narodowego Dnia Powstań Śląskich Piknik z okazji Narodowego Dnia Powstań Śląskich Piknik z okazji Narodowego Dnia Powstań Śląskich Piknik z okazji Narodowego Dnia Powstań Śląskich Piknik z okazji Narodowego Dnia Powstań Śląskich Piknik z okazji Narodowego Dnia Powstań Śląskich Piknik z okazji Narodowego Dnia Powstań Śląskich Piknik z okazji Narodowego Dnia Powstań Śląskich Piknik z okazji Narodowego Dnia Powstań Śląskich Piknik z okazji Narodowego Dnia Powstań Śląskich Piknik z okazji Narodowego Dnia Powstań Śląskich Piknik z okazji Narodowego Dnia Powstań Śląskich Piknik z okazji Narodowego Dnia Powstań Śląskich Piknik z okazji Narodowego Dnia Powstań Śląskich Piknik z okazji Narodowego Dnia Powstań Śląskich Piknik z okazji Narodowego Dnia Powstań Śląskich Piknik z okazji Narodowego Dnia Powstań Śląskich