Infolinia szpitala
32 605 35 55

Szpital Kolejowy w Katowicach

Informacje i aktualności
Podsumowanie roku: sukces na fundamencie zespołowej pracy
02-08-2023
Zespołowa praca, wsparcie i ciężka praca - to trzy filary sukcesu, o których mówił dyrektor Adam Trzebinczyk, kierujący Okręgowym Szpitalem Kolejowym.

W swoim przemówieniu z okazji rocznicy kierowania placówką podkreślił, że bez wsparcia samorządu Województwa Śląskiego, zaangażowania Rady Społecznej oraz poświęcenia całego zespołu, nie byłoby możliwe zrealizowanie programu naprawczego. Ten program jest kluczowy dla poprawy sytuacji finansowej szpitala oraz rozpoczęcia inwestycji, która jest niezwykle istotna dla przyszłości placówki - mowa tu o budowie Europejskiego Centrum Okulistyki. Dzięki współpracy i zaangażowaniu wszystkich stron, po dwunastu miesiącach można powiedzieć, że szpital zmierza w dobrym kierunku.

Za zaangażowanie i skuteczną realizację wypracowanych celów, dyrektorowi podziękowała Rada Społeczna i cały zespół szpitala. To były bardzo wzruszające chwile, ponieważ wspólnie udało się dokonać ogromnej pracy.

Dyrektor podsumował, że największym sukcesem jest stworzenie fantastycznego zespołu i gotowość do podjęcia kolejnych wyzwań zgodnie z nakreślonymi kierunkami rozwoju szpitala.